5 Ağustos 2017 Cumartesi

ÇOCUK VE BEBEK ABİYE ELBİSELER BU YILIN SON MODA TASARIMLARI KAZ TÜY (imitasyon) birçok model ve consept Buse Tasarımî

İnstagram Resim yazısı ekle

5 yorum:

 1. DAHA FAZLA MODELLER İÇİN instagram sayfamızdan ulaşabilirsiniz ⤵⤵⤵
  https://www.instagram.com/buse_tasarim/

  YanıtlaSil
 2. ARKADAŞLAR BOŞYERE YORUM YAPMAYIN GELEN YORUMLARI ZANNEDİYORUM ÇOK FAZLA KÖTÜ YORUM OLDUĞU İÇİN ANINDA SİLİYORLAR.

  YanıtlaSil
 3. ARKADAŞLAR YORUM YAPILINCA ZANNEDİYORUM ÇOK FAZLA KÖTÜ YORUM OLDUĞU İÇİN HEMEN SİLİYORLAR.

  YanıtlaSil
 4. ANKARADA İKAMET EDİYORUM.KIZIMIN DOĞUMGÜNÜ İÇİN BİR ELBİSE SİPARİŞİ VERDİM.ATÖLYE SAHİBİNİN İSTEĞİ ÜZERİNE ÖDEMEYİ SİPARİŞ VERİRKEN YAPTIM.ÜRÜN SİPARİŞİNİ VERİRKEN RESİMLERİ GÖNDERDİĞİMDE ÜRÜNÜ YAPACAKLARINI SÖYLEDİLER.ARADAN 4 GÜN GEÇTİĞİNDE BANA DÖNÜŞ YAPILARAK ÜRÜNÜN ESKİ MODEL OLDUĞU VE RENK OLARAK TÜLÜN ELLERİNDE OLMADIĞI SÖYLENDİ.BUNUN ÜZERİNE FARKLI BİR MODEL AYNI RENK BİR ÜRÜNDE KARAR KILDIK.SONRASINDA SAÇ BANDININ 3 YAŞ İÇİN OLDUĞUNU VE BAŞKA BİR MODEL BAKMAM GEREKTİĞİ SÖYLENDİ.BUNUN ÜZERİNE BAŞKA BİR MODEL RESMİ GÖNDERDİM.BUNUN ÜZERİNE ÜRÜN BİZİM TASARIMIMIZ DEĞİL DENDİ.KENDİ TASARIMLARI OLAN BİR ÜRÜN GÖNDERDİĞİMDE BU SEFERDE BU SİZİN ELBİSENİZE OLMAZ NEYSE BİZ KENDİMİZ YAPALIM. DEDİLER.TAMAM DEDİK.YAPIM GEREĞİ İNSALARA ÇOK ZORLUK ÇIKRAMAYI SEVMEDİĞİMDEN HİÇ PROBLEM ÇIKARMADAN BU SÜREÇTE HER DURUMA TAMAM DEDİM.ÜRÜNÜN KARGOYA VERİLECEĞİ GÜN KARGO BİLGİLERİNİ İSTEDİĞİMDE TANIMLAYAMAYACAĞIM BİR ÜSLUPLA BANA "SİZE DAHA ÖNCEDE SÖYLEDİM.KARGOYA VERİLDİĞİ ZAMAN HABER VERECEĞİZ DİYE." BİR MESAJ ATILDI. BUNUN ÜZERİNE KENDİLERİNE BU ÜSLUBUN SEBEBİNİ ANLAYAMADIĞIMI KENDİLERİNİN YAPMIŞ OLDUĞU BİR ÇOK ŞEYİ KABUL ETTİĞİMİ VE KÖTÜ TEPKİ VERMEMEMİŞ OLMAMAIN SESİMİ ÇIKMADIĞI ANLAMINA GELMEDİĞİNİ VE KENDİLERİNE BU CÜRETİ VERMEMESİ GEREKTİĞİNİ İLETTİM.TARAFIMA OLDUKÇA UZUN VE İŞİM GEREĞİ OKUYAMAYACAĞIM MESAJLAR ATILDI Kİ HALA OKUMADIM.VELHASIL KELAM ÜRÜN GELDİĞİNDE ÜZERİNDE ÜRÜNÜN GÜZEL GÖRÜNMESİNİ SAĞLAYAN PARÇASI( KURDELASI) KOPMUŞ OLARAK GELDİ.AYRICA KURDELANIN ÜZERİNDE BULUNAN İĞNE ALELADE YAPIŞTIRILMIŞ OLDUĞU İÇİN AYRICA KOPMUŞTU.BUSE TASARIM WEB SAYFASI DOLU GÖRÜNÜMLÜ ANCAK YAPILAN İŞ VE ÜSLUP ,UYGULAMA BERBAT.TAVSYEM ÖDEMEYİ ÖNCEDEN YAPMAMANIZ DOĞRULTUSUNDADIR.

  YanıtlaSil
 5. ANKARADA İKAMET EDİYORUM.KIZIMIN DOĞUMGÜNÜ İÇİN BİR ELBİSE SİPARİŞİ VERDİM.ATÖLYE SAHİBİNİN İSTEĞİ ÜZERİNE ÖDEMEYİ SİPARİŞ VERİRKEN YAPTIM.ÜRÜN SİPARİŞİNİ VERİRKEN RESİMLERİ GÖNDERDİĞİMDE ÜRÜNÜ YAPACAKLARINI SÖYLEDİLER.ARADAN 4 GÜN GEÇTİĞİNDE BANA DÖNÜŞ YAPILARAK ÜRÜNÜN ESKİ MODEL OLDUĞU VE RENK OLARAK TÜLÜN ELLERİNDE OLMADIĞI SÖYLENDİ.BUNUN ÜZERİNE FARKLI BİR MODEL AYNI RENK BİR ÜRÜNDE KARAR KILDIK.SONRASINDA SAÇ BANDININ 3 YAŞ İÇİN OLDUĞUNU VE BAŞKA BİR MODEL BAKMAM GEREKTİĞİ SÖYLENDİ.BUNUN ÜZERİNE BAŞKA BİR MODEL RESMİ GÖNDERDİM.BUNUN ÜZERİNE ÜRÜN BİZİM TASARIMIMIZ DEĞİL DENDİ.KENDİ TASARIMLARI OLAN BİR ÜRÜN GÖNDERDİĞİMDE BU SEFERDE BU SİZİN ELBİSENİZE OLMAZ NEYSE BİZ KENDİMİZ YAPALIM. DEDİLER.TAMAM DEDİK.YAPIM GEREĞİ İNSALARA ÇOK ZORLUK ÇIKRAMAYI SEVMEDİĞİMDEN HİÇ PROBLEM ÇIKARMADAN BU SÜREÇTE HER DURUMA TAMAM DEDİM.ÜRÜNÜN KARGOYA VERİLECEĞİ GÜN KARGO BİLGİLERİNİ İSTEDİĞİMDE TANIMLAYAMAYACAĞIM BİR ÜSLUPLA BANA "SİZE DAHA ÖNCEDE SÖYLEDİM.KARGOYA VERİLDİĞİ ZAMAN HABER VERECEĞİZ DİYE." BİR MESAJ ATILDI. BUNUN ÜZERİNE KENDİLERİNE BU ÜSLUBUN SEBEBİNİ ANLAYAMADIĞIMI KENDİLERİNİN YAPMIŞ OLDUĞU BİR ÇOK ŞEYİ KABUL ETTİĞİMİ VE KÖTÜ TEPKİ VERMEMEMİŞ OLMAMAIN SESİMİ ÇIKMADIĞI ANLAMINA GELMEDİĞİNİ VE KENDİLERİNE BU CÜRETİ VERMEMESİ GEREKTİĞİNİ İLETTİM.TARAFIMA OLDUKÇA UZUN VE İŞİM GEREĞİ OKUYAMAYACAĞIM MESAJLAR ATILDI Kİ HALA OKUMADIM.VELHASIL KELAM ÜRÜN GELDİĞİNDE ÜZERİNDE ÜRÜNÜN GÜZEL GÖRÜNMESİNİ SAĞLAYAN PARÇASI( KURDELASI) KOPMUŞ OLARAK GELDİ.AYRICA KURDELANIN ÜZERİNDE BULUNAN İĞNE ALELADE YAPIŞTIRILMIŞ OLDUĞU İÇİN AYRICA KOPMUŞTU.BUSE TASARIM WEB SAYFASI DOLU GÖRÜNÜMLÜ ANCAK YAPILAN İŞ VE ÜSLUP ,UYGULAMA BERBAT.TAVSYEM ÖDEMEYİ ÖNCEDEN YAPMAMANIZ DOĞRULTUSUNDADIR.

  YanıtlaSil

Hakkımda

Fotoğrafım

ÜRÜNLERİMİZ KALİTELİ MALZEMELERİMİZLE TASARLANIP İSTEĞE GÖRE HAZIRLANIR.. DİKİŞLİ DİKİŞSİZ MODELLERİMİZ İTİNA İLE HAZIRLANMAKTADIR..